Makaleler

article 2

Akustik pencereler profesyonel çözüm arayan yerlerde görüntü temasını sağlayıp, yansımaları önleyebilmek için, yüksek ses kesici özelliğinden dolayı kullanılmaktadır. Pencereler çift bağımsız kasalı imal edilerek, özel contalama sistemi ile kaplanmaktadır. Özel tasarımlı dört katlı ses izolasyon özellikli cam kullanılarak üretilmiştir. Akustik pencere sisteminde 3 adet ses izolasyon odacıkları bulunmaktadır.

Akustik kapı modelleri ürünlerini İSO 9001 kalite standartlarına göre üretmektedir. Akustik ahşap kapılarımız, tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.

akustikkapilar

Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir. Akustik kapı modelleri 22 db ile 55 Rw desibele kadar farklı değerlerde performans göstermektedir. Bu akustik değerler çoğu ses yalıtım şartlarını sağlamak için yeterli olmaktadır. Eğer belirlediğiniz bir ihtiyacınız varsa, ekibimizin sizlere en doğru çözümü bulmak için çalışma göstereceklerdir.

akustikkapici

Ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış, ses yalıtım özelliğe sahip bir etkili üründür. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses yalıtımı özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir. akustikcamsesyalitimi

Akustik panel kapıları özel imalat olarakta işlemekte ve uygulamaktayız. Ses yalıtımı yapılan mekanlarda duvar, tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses yalıtımını önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, ses yalıtım kapısı üretmekteyiz.

AKUSTİK KAPI