Akustik Pencere

Akustik Pencere; Bu sistemlerinin bir çok kullanım alanı bulunmakta. Geniş ofislerde ara bölme sistemlerinde kullanılabileceği gibi müzik stüdyolarında da tercih edilir. Yapı itibari ile akustik pencereler dışarıdan gelen sesi izole ederek iç ortalama geçmesini engellemektedir.

akustikpencereler

Bu sistem işyerleri sinema salonları gibi ortamlarda kullanılabileceği gibi dışarıdan gürültü alan evlerde de tercih edilebilir. Otoban kenarları ya da şehir içi trafiği yoğun olan bölgelerde bulunan mekanlar da akustik pencere kullanımını tercih eden yerler arasındadır.

akustikpencere

Bu sistem sadece özel işyerleri veya evlerde değil devlet daireleri ve kamu kuruluşlarında da tercih edilmektedir. Özellikle emniyet müdürlükleri ve askeri birimler veri güvenliği açısından ses dağılımını kontrol altına almak için akustik pencere sistemlerini tercih edebilmektedirler.

pencere1

pencere2Kayıt odasına dışarıdan ses girer ise müziğin kalitesi iyi olmayacağından dolayı bunu engellemek ve daha sağlıklı bir ortam için akustik cam & penceler kullanılmaktadır.

AKUSTİK KAPI