Akustik Kumaş

Bu paneller absorbe edici duvar panelleri dekoratif akustik performans arttırıcı ürünlerdir. Ön ve arka yüzeyi cam tüyü kaplı yüksek yoğunluklu panelin görünen yüzeyi aliminiyum çerçeveyle kaplanmış, tüm kenarları farklı renk seçeneklerinde üretilebilen darbeye karşı dayanımlı akustik kumaşlar ile kaplanmaktadır.

1 Ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan toplantı salonları, müzik odaları ve stüdyolar gibi bir çok alanda kullanılan paneller vardır. İki tür ses yalıtım paneli mevcuttur ahşap ve kumaş kaplı olanlar. Kullanılan ortamda daha iyi ses performans almak adına uygulanırlar ve mekana göre dekor açısından renklik katabilirler.

kumas1 Kumaş paneller ortamın ses akustiğini sağlar ayrıca dekoratif bir görünüm de katabilmektedir. Her ortama uygun renk seçeneğiyle istenilen uyumu elde edebilirsiniz. Kumaş panelin yıpranmaz ve aşınmaz bir yapısı vardır. Toz kir tutmayan kumaş panellerin yüzeyi cam yünü ile üretilmektedirler.

kumas2 Akustik kumaş kaplı paneller ofis, stüdyo, müzik odası, toplantı odası, reji odası, çağrı merkezi, sinema ve tiyatro salonları gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Akustik kumaş kaplı paneller içi taş yünü ile kaplı ses yalıtım malzemelerindendir. Bu paneller odadaki akustiği ve ses izolasyonunu sağladığından dolayı ve şık bir görünümde kattığı için tercih edilen ses yalıtım malzemelerindendir.

kumas3 Dış yüzeyi akustik kumaş ile kaplı olan bu ses yalıtım panelleri duvar ve tavanlarda uygulanabilmektedir.kumas4 Tercihe göre farklı renklerde üretilmektedir. Bu paneller ortamdaki gürültüyü, ekoyu en aza indirgemek amacıyla kullanılmaktadır uygulaması oldukça basittir.

AKUSTİK KAPI